Upravit stránku

DEN DŘEVOSTAVEB 2020

 

PŘIJĎTE NA DEN otevřených DŘEVOSTAVEB 2020

 

Zveme vás na Den otevřených dřevostaveb, který pořádá Asociace montovaných domů (ADMD). Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

V rámci této akce jsme pro vás vybrali 5 staveb, které si budete moci prohlédnout. 

Smyslem akce je poskytnout vám,  jako potencionálním zájemcům o výstavbu dřevostavby, si naše domy nejen prohlédnout, ale také získat komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech. Přiblížit vám moderní dřevostavby, konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby domů VEXTA.

Naši obchodníci vám budou v sobotu 10. 10. 2020 v době od 10 do 17 hodin plně k dispozici, provedou vás vzorovým domem či stavbou, vysvětlí vám technické informace, průběh stavebního řízení,  časového harmonogramu zakázky, záruku, obchodní podmínky i možnosti financování. Ochotně vám odpoví i na všechny vaše dotazy.

A NEZAPOMEŇTE SI ŘÍCT O JEDEN Z NAŠICH PODZIMNÍCH BONUSŮ


 

V každém domě bude pro 3 návštěvníky připraveno roční předplatné časopisu Dřevo&Stavby, největšího tištěného časopisu zaměřeného na dřevostavby v České republice.

 

Navštivte nás na některém z našich domů:

VZOROVÝ DŮM ČECHY VEXTA 149 TREND G

Nejprodávanější dům z naší typové nabídky - VEXTA 149 TREND G. Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor. Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. V podkroví se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout.

Adresa:                                   U Váhy 1500, 250 62 Šestajovice
GPS souřadnice:                 50°06'49.5"N 14°40'51.5"E
Kontakt:                                 Ing. Petr Vrabec
tel.:                                          
+420 774 238 484
email:                                      vrabec@vexta.cz

REGISTRACE PROHLÍDKY

VZOROVÝ DŮM MORAVA VEXTA B106


Přijďte se podívat na náš nový vzorový dům. Bungalov s podlahovou plochou 106,4 m². Dům je vybaven moderními technologiemi, jako je aktivní rekuperace s možností ochlazení interiéru v letních horkých měsících (systém zajišťující výměnu vzduchu v domě bez nutnosti větrání okny a tedy nepřiměřených tepelných ztrát), exteriérové stínění na oknech s inteligentním ovládáním (mobilní aplikace v telefonu), do haly se díky světlovodu VELUX přirozeně dostane denní světlo bez nutnosti svícení a centrální vysavač (jednotka je umístěna v technické místnosti), který umožňuje luxování po celém domě bez nutnosti složitého přenášení. Bungalov je postaven za použití sádrovláknitých desek Fermacell, které jsou v domě použity v konstrukci obvodových stěn i stropů. Dům patří do nízkoenergetického standardu.

Adresa:                                   Tršice 376, 783 57 Tršice
GPS souřadnice:                 49.539862, 17.429048
Kontakt:                                 Jan Šmíd
tel.:                                          
+420 702 204 918 
email:                                      
smid@vexta.cz

REGISTRACE PROHLÍDKY

REFERENČNÍ DŮM ŠESTAJOVICE

Bungalov VEXTA B92 s dispozicí 4+kk s valbovou střechou patří ke klasice. Vstup do domu je zútulněn zádveřím, ze kterého je přímo přístupná technická místnost a oddělené WC. Ze zádveří se dále vstupuje do haly, odkud je přístupna ložnice, dětský pokoj i pracovna, dále pak obdélníková koupelna s WC a především prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jednoduché uspořádání domu uspokojí každého, kdo hledá funkční a cenově dostupné bydlení za menšího provozního úsilí.

Adresa:                                   Blatouchova 1250, 250 62 Šestajovice, Praha východ
GPS souřadnice:                 50.1083256,14.6902558
Kontakt:                                  Radovan Kostka
 tel.
                                           + 420 725 905 062
email:                                       kostka@vexta.cz

REGISTRACE PROHLÍDKY

VEXTA 146 TREND TOUŠKOV

Pokud preferujete moderní dům, který bude splňovat všechny požadavky na pohodlné bydlení celé rodiny, pak se přijďte podívat, jak probíhá stavba domu VEXTA 146 TREND, který stavíme v Touškovském háji. Můžete se podívat, jak probíhá montáž hrubé stavby a další navazující práce (vnitřky, fasáda). 

Adresa:                                    Kumberská 508, Město Touškov
GPS souřadnice:                 49°46'48.15"N, 13°15'19.37"E
Kontakt:                                  Martin Chuman
tel.                                             +420 602 445 256
email:                                       chuman@vexta.cz

REGISTRACE PROHLÍDKY

VEXTA G SERVIS ORLANDO 5

Přijďte se podívat, jak vypadá dům před dokončením. Otevřeme vám dům ORLANDO 5. Jedná se o bungalov s plochou střechou využívající všech prvků současné moderní architektury - oddělení společenské a soukromé části domu, francouzská okna a velké prosklené plochy. Dominantním kompozičním prvkem je rovněž masivní komín pro venkovní i interiérový krb.

Adresa:                                   Moravanské lány 35, Brno
GPS souřadnice:                 49°08'57.68"N, 16°35'49.90"E
Kontakt:                                 Ing. Libor Matějka
tel.                                           
+420 606 066 999
email:                                      matejka@vexta.cz

REGISTRACE PROHLÍDKY​​​​​​​