Upravit stránku

DEN DŘEVOSTAVEB 2020

 

PŘIJĎTE NA DEN otevřených DŘEVOSTAVEB 2020

 

Zveme vás na Den otevřených dřevostaveb, který pořádá Asociace montovaných domů (ADMD). Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

V rámci této akce jsme pro vás vybrali 5 staveb, které si budete moci prohlédnout. 

Smyslem akce je poskytnout vám,  jako potencionálním zájemcům o výstavbu dřevostavby, si naše domy nejen prohlédnout, ale také získat komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech. Přiblížit vám moderní dřevostavby, konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby domů VEXTA.

Naši obchodníci vám budou v sobotu 10. 10. 2020 v době od 10 do 17 hodin plně k dispozici, provedou vás vzorovým domem či stavbou, vysvětlí vám technické informace, průběh stavebního řízení,  časového harmonogramu zakázky, záruku, obchodní podmínky i možnosti financování. Ochotně vám odpoví i na všechny vaše dotazy. A NEZAPOMEŇTE SI ŘÍCT O JEDEN Z NAŠICH PODZIMNÍCH BONUSŮ.

V každém domě bude pro 3 návštěvníky připraveno roční předplatné časopisu Dřevo&Stavby, největšího tištěného časopisu zaměřeného na dřevostavby v České republice.

 

Navštivte nás na některém z našich domů:

Nejprodávanější dům z naší typové nabídky - VEXTA 149 TREND G. Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor. Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. V podkroví se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout.

Adresa:                                   U Váhy 1500, 250 62 Šestajovice
GPS souřadnice:                 50°06'49.5"N 14°40'51.5"E
Kontakt:                                 Ing. Petr Vrabec
tel.:                                          
+420 774 238 484
email:                                      vrabec@vexta.cz


Přijďte se podívat na náš nový vzorový dům. Bungalov s podlahovou plochou 106,4 m². Dům je vybaven moderními technologiemi, jako je aktivní rekuperace s možností ochlazení interiéru v letních horkých měsících (systém zajišťující výměnu vzduchu v domě bez nutnosti větrání okny a tedy nepřiměřených tepelných ztrát), exteriérové stínění na oknech s inteligentním ovládáním (mobilní aplikace v telefonu), do haly se díky světlovodu VELUX přirozeně dostane denní světlo bez nutnosti svícení a centrální vysavač (jednotka je umístěna v technické místnosti), který umožňuje luxování po celém domě bez nutnosti složitého přenášení. Bungalov je postaven za použití sádrovláknitých desek Fermacell, které jsou v domě použity v konstrukci obvodových stěn i stropů. Dům patří do nízkoenergetického standardu.

Adresa:                                   Tršice 376, 783 57 Tršice
GPS souřadnice:                 49.539862, 17.429048
Kontakt:                                 Jan Šmíd
tel.:                                          
+420 702 204 918 
email:                                      
smid@vexta.cz


Bungalov VEXTA B92 s dispozicí 4+kk s valbovou střechou patří ke klasice. Vstup do domu je zútulněn zádveřím, ze kterého je přímo přístupná technická místnost a oddělené WC. Ze zádveří se dále vstupuje do haly, odkud je přístupna ložnice, dětský pokoj i pracovna, dále pak obdélníková koupelna s WC a především prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jednoduché uspořádání domu uspokojí každého, kdo hledá funkční a cenově dostupné bydlení za menšího provozního úsilí.

Adresa:                                   Blatouchova 1250, 250 62 Šestajovice, Praha východ
GPS souřadnice:                 50.1083256,14.6902558
Kontakt:                                  Radovan Kostka
 tel.
                                           + 420 725 905 062
email:                                       kostka@vexta.cz


Pokud preferujete moderní dům, který bude splňovat všechny požadavky na pohodlné bydlení celé rodiny, pak se přijďte podívat, jak probíhá stavba domu VEXTA 146 TREND, který stavíme v Touškovském háji. Můžete se podívat, jak probíhá montáž hrubé stavby a další navazující práce (vnitřky, fasáda). 

Adresa:                                    Kumberská 508, Město Touškov
GPS souřadnice:                 49°46'48.15"N, 13°15'19.37"E
Kontakt:                                  Martin Chuman
tel.                                             +420 602 445 256
email:                                       chuman@vexta.cz


Přijďte se podívat, jak vypadá dům před dokončením. Otevřeme vám dům ORLANDO 5. Jedná se o bungalov s plochou střechou využívající všech prvků současné moderní architektury - oddělení společenské a soukromé části domu, francouzská okna a velké prosklené plochy. Dominantním kompozičním prvkem je rovněž masivní komín pro venkovní i interiérový krb.

Adresa:                                   Moravanské lány 35, Brno
GPS souřadnice:                 49°08'57.68"N, 16°35'49.90"E
Kontakt:                                 Ing. Libor Matějka
tel.                                           
+420 606 066 999
email:                                      matejka@vexta.cz