Upravit stránku

DEN DŘEVOSTAVEB 2017

 

PŘIJĎTE NA DEN DŘEVOSTAVEB 2017 A VYHRAJTE PŘEDPLATNÉ ČASOPISU 

 

Dovolujeme si vás pozvat na Den dřevostaveb, který pořádá Asociace montovaných domů (ADMD). Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

V rámci této akce jsme pro vás vybrali tři stavby, které si budete moci prohlédnout. Navštívit můžete stavbu přízemního domu VEXTA B75 v okrese Kolín, kde budou probíhat dokončovací práce v interiéru či fasáda objektu nebo se podívat na průběh stavby našeho bungalovu VEXTA B84 v okrese Kladno, kde uvidíte hrubé rozvody elektřiny, vody a odpadů. A pokud vás zajímá, jak vypadá hotový dům VEXTA, pak nás navštivte na Praze východ v našem vzorovém domě VEXTA 149 TREND, který je zároveň naším nejprodávanějším domem.

Smyslem akce je poskytnout vám,  jako potencionálním zájemcům o výstavbu dřevostavby, si naše domy nejen prohlédnout, ale také získat komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech. Přiblížit vám moderní dřevostavby, konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby domů VEXTA.

Naši obchodníci vám budou 7. 10. 2017 v době od 10 do 18 hodin plně k dispozici, provedou vás vzorovým domem či stavbou, vysvětlí vám technické informace, průběh stavebního řízení,  časového harmonogramu zakázky, záruku, obchodní podmínky i možnosti financování. Ochotně vám odpoví i na všechny vaše dotazy.

V každém domě, který bude na Den dřevostaveb otevřen, budou navíc pro první návštěvníky připraveny tři poukázky na roční předplatné časopisu DŘEVO&stavby, které věnuje časopis DŘEVO&stavby a tři krásní podzimní draci, které věnuje Dřevostavitel. 

Pro všechny návštěvníky Dne dřevostaveb 2017 je i letos přirpavena foto soutěž o zajímavé ceny!

I v letošním roce je pro vás připravena fotosoutěž o zajímavé ceny. Pokud se chcete do soutěže zapojit, vyfoťte se 7. 10. 2017 u některého z našich domů, který je v rámci Dne dřevostaveb otevřen a foto s krátkým popisem nám zašlete nejpozději do 14. 10. 2017 na e-mail marketing@vexta.cz. Zaslaná fotografie i s popisem bude zveřejněna na facebooku ADMD. Soutěžní podmínky jsou ke stažení ZDE

Navštivte nás na některém z našich domů:

 

JEDNOZNAČNÝ FAVORIT MEZI NAŠIMI DOMY - Nejprodávanější dům z naší typové nabídky je pro naše zákazníky jednoznačným favoritem. Opravdu se povedl, o čemž se můžete přesvědčit třeba v Šestajovicích, kde je k vidění jako „vzorový“. Vyznačuje se vzdušností, prosvětlením, moderním trendy vzhledem. V přízemí domu je obývací pokoj s velkými prosklenými plochami oken a vstupem přímo na terasu, schodiště a kuchyně s jídelnou, které vytvářejí jeden společný obytný prostor. Dále je zde technická místnost, spíž, koupelna s WC a hostinský pokoj. Podkroví je navrženo jako „soukromá část domu“, kde se nachází ložnice, dva další pokoje, koupelna s WC, komora a hala, která se dá využít jako pracovní kout. Moderní vzhled domu podtrhuje sedlová střecha bez přesahů. Chcete-li architektonicky zajímavý, moderní a finančně dosažitelný dům, není co řešit!

Adresa:                                   U Váhy 1500, 250 62 Šestajovice, Praha – východ
GPS souřadnice:                 50°06'49.0"N, 14°40'51.0"E
Kontakt:                                  Ing. Adam Soukup, tel. +420 731 752 808, email: soukup@vexta.cz

 

 

Přijďte se podívat na průběh stavby našeho přízemního domu. Budete moci shlédnout, jak se dokončují interiéry či fasáda objektu.

Adresa:                                    Zálešany, okr. Kolín
GPS souřadnice:                 50°02'00.27"N, 15°00'28.03"E
Kontakt:                                  Ing. Libor Matějka, tel. +420 606 066 999, email: matejka@vexta.cz

 

Přijďte se podívat na průběh stavby našeho bungalovu. Uvidíte hrubé rozvody elektřiny, vody a odpadů.

Adresa:                                   Smečno, okr. Kladno
GPS souřadnice:                 50°11'07.71"N, 14°02'19.74"E
Kontakt:                                 Ing. Petr Vrabec, tel. +420 774 238 484, email: vrabec@vexta.cz