Upravit stránku

Na Včelníku | Nová Ves pod Pleší

Ve spolupráci s naším obchodním partnerem společností Residential Development, a.s. vám nabízíme pozemky pro výstavbu RD jen pár kilometrů od hranic Prahy. 

O projektu

Projekt „Na Včelníku“ se nachází v srdci brdských lesů, pouhých 17 km od hranice Prahy v Nové vsi pod Pleší, necelé 3 km od Mníšku pod Brdy. Velkoryse pojatá obytná zóna se rozprostírá na ploše téměř 200 000 m2. Z celkové plochy tvoří zeleň 25 %. 
Stavební pozemky jsou napojeny na všechny dostupné inženýrské sítě, včetně veřejného osvětlení a kompletně dokončených komunikací s chodníky a bohatou okrasnou zelení. 
Charakteristickým rysem lokality je jednak promyšlená urbanistická studie, ve které je počítáno s polyfunkčním objektem a kavárnou. Zajímavým architektonických prvkem této lokality jsou lícové cihly.
Po úspěšném dokončení prodeje I. a II. Etapy projektu „Na Včelníku“, zahajujeme III. Etapu prodeje. Pozemky jsou určeny pro individuální výstavbu samostatných rodinných domů, ke kterým klient dostane možnost výběru rodinných domů z široké nabídky našich partnerů a cenově dostupných dvojdomů.

Lokalita

Nová Ves pod Pleší má veškerou občanskou vybavenost. Je zde škola, mateřská školka, místní obchod, pošta, obecní úřad, hřiště a sokolovna.
Nejbližší okolí nabízí široké možnosti aktivní relaxace. Do okolních lesů, kde se dá houbařit a užívat si procházek ve výjimečně krásné přírodě, je to doslova co by kamenem dohodil. Sportovní vyžití nabízí i síť cyklostezek, která prochází přímo lokalitou Na Včelníku. Malebnou krajinou se po nich na kole dostanete do Mníšku pod Brdy, Příbrami a také do Prahy. I pro ty, jejichž koníčkem je rybaření, poskytuje nejbližší okolí několik zajímavých možností, včetně pstruhového revíru u splavu Na Kocábě a Lešského rybníka. Nedaleko je také přehrada Slapy, která zejména v létě nabízí možnost provozovat nejrůznější vodní sporty a skvělé koupání. Milovníky golfu zase jistě zaujme skutečnost, že ve vzdálenosti do 45km od Včelníku se nachází celkem 10 golfových hřišť. Pokud jste vy a vaše rodiny zvyklí trávit svůj volný čas aktivně v přírodě, pak lokalita Na Včelníku je pro vás ta pravá. 

KONTAKT

Ing. Petr Vrabec, VEXTA a. s.
obchodní manažer
tel. +420 774 238 484
email: vrabec@vexta.cz