Upravit stránku

Tuřice| Mladá Boleslav

Ve spolupráci se společností AKLU1 a. s. vám nabízíme pozemky pro výstavbu RD v okolí Prahy. 

LOKALITA

Rozvojová lokalita Za vinicí se nachází v Tuřicích, malé, plynule se rozvíjející venkovské obci. V současné době zde žije zhruba 300 lidí. Rozvojová lokalita leží na mírném jižním svahu nad původním sídlem s výhledem na zeleň podél řeky Jizery. Každá ze 37 nabízených stavebních parcel má k dispozici veškerou v obci dostupnou technickou vybavenost. Vybudovány jsou zpevněné místní komunikace, přípojky na vedení nízkého napětí, přípojky na tlakovou kanalizaci, ale třeba také veřejné osvětlení či místní rozhlas. Zásobování pitnou vodou si budou jednotliví stavitelé zajišťovat z vlastních studní.

Obec Tuřice leží při rychlostní komunikaci R10, napůl cesty mezi Prahou a Mladou Boleslaví. Poloha obce je proto z hlediska dopravní dostupnosti velmi výhodná. Nejbližší dálniční sjezd (exit 21) je vzdálený necelý kilometr od rozvojové plochy. Do Prahy na metro (Černý Most nebo Letňany), stejně jako do Mladé Boleslavi se tak dostanete do 15 minut.

Snadno dostupná jsou také menší regionální centra, jako jsou Benátky nad Jizerou, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav či Lysá nad Labem. Jejich vzdálenost je shodně do deseti kilometrů.

V Tuřicích je zajištěna hromadná autobusová doprava, zastávka je od lokality vzdálená 150 metrů. Spojení s Prahou ve všední dny zajišťuje 16 přímých linek, první odjíždí před pátou ranní, poslední pak před osmou večerní. Poslední autobus z Prahy pak přijíždí v půl deváté večer. Obdobně kvalitní je i spojení s Mladou Boleslaví, Benátkami a Brandýsem.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Míra občanské vybavenosti odpovídá velikosti obce – kromě obecního úřadu se v bezprostřední blízkosti rozvojové lokality nachází místní restaurace s dobrou kuchyní a obchod se smíšeným zbožím. Při hlavní silnici najdete také malou čerpací stanici s obchodem.

V současné době je v bezprostřední blízkosti lokality postaven Seniorské centrum - dům s  8 pečovatelskými byty pro seniory. V zázemí rozvojové plochy se realizuje Rodinné centrum - je přátelské místo pro neformální setkávání rodin s malými dětmi s kapacitou 25 osob. V současné době probíhá stavební řízení pro stavební povolení.

Další občanská vybavenost je pak dostupná v sousedních nebo blízkých obcích. V obci Předměřice nad Jizerou, vzdálené jeden kilometr, je pošta a první stupeň základní školy. Za ostatní vybaveností a úřady mohou obyvatelé dojíždět do nedalekého Brandýsa nad Labem, Benátek nad Jizerou.

KONTAKT

AKLU1, a. s., Českomoravská 1181/23,190 00 Praha 9
Tuřice 32, 294 74 Předměřice nad Jizerou
tel.: + 420 602 206 197
email: lubos.kacirek@aklu1.cz