Upravit stránku

Touškovský háj | Touškov okr. Plzeň

Ve spolupráci se společností JRD Vám představujeme developerský projekt Touškovský háj.  Toužíte-li po vlastním rodinném domku v klidném prostředí na samém okraji malebného městečka s přírodou i městem na dosah, pak je Touškovský háj pro Vás tím pravým řešením. Projekt Touškovský háj se rozkládá na okraji malebného městečka Město Touškov, které spadá do tzv. mikroregionu Touškovsko. Leží přibližně 10 km severozápadně od Plzně a nabízí opravdu vše, o čem jste snili. 

O PROJEKTU
 

Umístění pozemku:          Příroda, bezpečí a klid venkova pouze 10 km na západ od Plzně
Velikost pozemků:            500 – 1087 m2
Počet pozemků:                75 jednotek
Webové stránky:               www.touskovskyhaj.cz

LOKALITA

Projekt Touškovský háj se rozkládá na okraji malebného městečka Město Touškov, které spadá do tzv. mikroregionu Touškovsko. Leží přibližně 10 km severozápadně od Plzně a nabízí opravdu vše, o čem jste snili. Romantické výhledy do nádherné krajiny, kterou na jih od města protíná řeka Mže, působivou atmosféru historické části města i výbornou dopravní dostupnost do centra západočeské metropole pro cesty do práce, do školy nebo za zábavou.
Samo Město Touškov nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost. 

OBČANSKÁ VYBAVENOST

- mateřská škola
- základní škola
- lékárna
- pošta
- restaurace
- kinokavárna
- kynologický klub
- jezdecká škola a mnoho dalších sportovních a zájmových spolků.

Třešničkou na dortu je možnost zažít pravé masopustní veselí a vesnickou pouť.

domy na klíč

Budoucí obyvatelé si budou moci vybrat ze čtyř typů domů VEXTA a třech typů domů GSERVIS s jednotícími architektonickými prvky, které nesou originální název odvozený z pojmenování stromů rostoucích ve světlém listnatém lese: Dům u břízy, dubu, platanu, javoru, olše, jasanu a jilmu . Jedná se o domy VEXTA B64 TREND (Dům u břízy), VEXTA 146 TREND (Dům u dubu), VEXTA 104 TREND (Dům u platanu), VEXTA B75 TREND (Dům u javoru), GSERVIS UNO1 (Dům u olše), GSERVIS RIO (Dům u jasanu) a GSERVIS UNO2 (Dům u jilmu) . Touškovský háj bude charakterizovat jednotný uliční design, sladěná barevnost střech a tónování fasád a množství zeleně. Sjednocený bude také materiálový standard některých prvků u všech typů domů, namátkou jmenujme např. oplocení nebo sloupky pro osazení poštovní schránky, zvonkového tabla a domovního znamení. Rezidenční komplex doplní chodníky pro pěší a sportovní a odpočinkové hřiště, které vznikne v centru projektu.

KONTAKT

Martin Chuman, VEXTA a. s.
obchodní manažer
tel. +420 602 445 256
email: chuman@vexta.cz